#1 2012-12-28 00:12:26

Gibki
Użytkownik

Stłuczka sprawca bez OC

Co mam zrobić? Miałem dziś stłuczkę, ale sprawca bez OC, prawdopodobnie będzie miał niezłe problemy że jeździł bez OC, ale kto mi zwróci pieniądze, czy mam iść do swojego ubezpieczyciela? Przecież ktoś mi to musi oddać!

#2 2012-12-29 21:57:58

Kao
Użytkownik

Odp: Stłuczka sprawca bez OC

No to mi się wydaje, że Twój ubezpieczyciel odda Ci pieniądze, a z tego gościa będą ściągali jakoś należności, dlatego nie ma problemu i nie martw się tym zbytnio.

#3 2013-02-23 14:32:25

pawełek
Użytkownik

Mi również wydaje się, że Twój ubezpieczyciel odda Ci pieniądze za tę stłuczkę. Drugi Pan może mieć sporo nieprzyjemności w wyniku jazdy bez OC.

#4 2014-03-30 00:10:00

olga29
Użytkownik

Do Funduszu można napisać. Fundusz sobie ściągnie ze sprawcy kasę, a tobie wypłaci to co cie się należy.

#5 2015-03-24 15:14:32

Nelly
Gość

Wydaje mi się, że trzeba pisać do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Jeśli Cię to przerasta to skontaktuj się z Kancelarią Odszkodowawczą CITO w Krakowie, tam na pewno profesjonalnie Ci pomogą i poprowadzą Twoją sprawę. Mnie samej pomogli więc polecam innym.

#6 2016-03-30 14:20:01

szkoda
Gość

Szkodę pokrywa UFG, a następnie regresem ściąga od sprawcy wypadku. To już jednak Ciebie nie interesuje. Ważne jest to, że UFG często zaniża wypłatę odszkodowania. Dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców. Jeśli ważne są dla Ciebie opinie innych, polecam Polskie Centrum Odszkodowań

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB